Новини

Рівненщина: деревину реалізуватимуть через аукціон

<P> <FONT color=#000000>Деревину купуватимуть на аукціоні, – про це йшлося на нараді в Рівненській ОДА за участю голови обласної державної адміністрації Василя Червонія, начальника Рівненського обласного управління лісового господарства Володимира Грицайчука, голови Сарненської райдержадміністрації Василя Багнія та підприємців, що працюють у деревообробної галузі області. </FONT>
<P> <FONT color=#000000>За словами Володимира Грицайчука, продаж деревини на аукціоні —</FONT> це найбільш прозорий принцип реалізації лісоматеріалів.
<P> Ця тема під час обговорення викликала багато запитань у підприємців, які наголошували кажуть, що не можуть на рівних конкурувати з великими підприємствами і купувати сировину за цінами, виставленими на аукціоні. Василь Червоній наголосив, що потрібно враховувати, що ліси ростуть саме у нашій області і думати треба, перш за все, про місцевого громадянина та місцевий бюджет.
<P> Контроль за вирішення цього питання взяв на себе голова облдержадміністрації і пообіцяв, що спільними зусиллями проблему буде вирішено.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса