Новини

Рівненщина імпортує товарів більше ніж експортує

<P>У квітні 2006 року Рівненська митниця забезпечила надходжень до Держбюджету доходів у сумі 23,8 млн. грн., що на 2,8 млн. грн. або на 13,4% більше ніж у попередньому місяці та становить 119,2% від завдання, доведеного митниці на квітень Державною митною службою України, повідомили з прес-служби Рівненської митниці.
<P>Усього ж за період січень-квітень 2006 року митниця забезпечила надходжень платежів до Держбюджету у сумі 73,4 млн.грн.
<BR>Загальний зовнішньоторговельний обіг в квітні цього року склав 240,1 млн. грн., в тому числі: експорт – 85,9 млн. грн., імпорт – 154,2 млн. грн. У порівнянні з квітнем 2005 року збільшення зовнішньоторговельного обігу складає 6,8 %, – експорт збільшився на 20,2 %, а імпорт на 0,5 %.
<P>У квітні 2006 року найбільшими торговельними партнерами були: по імпорту Франція, США, Німеччина, Росія, Австрія, Швейцарія, по експорту: Кіпр, Росія, Білорусь, Польща, Угорщина.
<P>Основу товарної структури імпортних операцій у квітні склали: засоби захисту рослин, сільськогосподарська техніка, промислове обладнання, насіння, цегла, лісоматеріали, дріт мідний, добрива. Експортувались з області: фанера, камінь (галька, гравій, щебінь), продукція хімічної промисловості, скло та вироби з нього, лісоматеріали, цемент, високовольтна апаратура, харчові продукти – чорниці, горіхи, олія.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса