Новини

Рівненщина: мешканці області допомагають СПУ формувати партійні списки

<P> Рівненський обком СПУ уже отримав кілька тисяч пропозицій від мешканців області у відповідь на прохання обкому допомогти у формуванні партійних списків до місцевих рад різних рівнів, оприлюднене декілька тижнів тому.
<P> Про це учора під час прес-конференції повідомив перший секретар обкому СПУ Леонтій Самчук.
<P> За його словами, мешканці районів пропонують людей, які мають авторитет у своїх населених пунктах та районах. Нині запропоновані кандидатури розглядає обком.
<P> Як зазначив Леонтій Самчук, РОО СПУ мала своїх кандидатів для входження до партійних списків, однак для об’єктивності соціалісти вирішили дізнатися думку мешканців районів з цього приводу. Запропоновані люди, не обов’язково члени СПУ, головна вимога, щоб вони підтримували ідею розбудови демократичного соціалізму, – наголосив Леонтій Самчук.
<P> Він також повідомив, що нині в кожному районі Рівненщини діють громадські приймальні Олександра Мороза. Їх мета не лише у визначенні ставлення населення до СПУ та її лідерів, а й у наданні різноманітної допомоги громадянам. Крім того, в районах та містах області діють комітети СПУ. Загалом же в області є 3562 члени соцпартії.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса