Новини

Рівненщина: молодіжне крило НСНУ запропонувало депутатам різних рівнів передбачити в бюджетах на 2006 рік кошти на молодіжні програми

<P> Рівненська обласна організація “Молочний союз Наша Україна” рекомендувала фракціям „Народний Союз Наша Україна” у радах усіх рівнів внести до проектів бюджетів на 2006 рік статтю видатків на існування та діяльність ресурсного молодіжного центру або ж на молодіжні програми та заходи.
<P> Про це йшлося під час ІІ обласних зборів членів Ради Рівненської обласної організації „Молодіжний Союз Наша Україна”, які відбулися 4 грудня.
<P> Крім того члени Ради РОО МСНУ сформували п’ятірку кандидатів, яких запропонують включити до обласного виборчого списку „Народного Союзу Нашу України. До неї увійшли: голова обласної організації „МСНУ” Тарас Максименко, його заступники Тетяна Сергійчук та Сергій Аврам, голова Кузнецовської районної організації „МСНУ” Тетяна Мазур, голова Острозької районної організації „МСНУ” Богдан Турович.
<P> Керівники шістнадцяти районних та чотирьох міських осередків, що презентували більше півтисячі членства організації, також прозвітували про виконану роботу. Загалом усі поставлені перед районними організаціями завдання були виконані: створено інформаційні бази даних членства, організовано “круглі столи” з молодіжними громадським організаціями, створено молодіжні коаліції на підтримку виборчого блоку Віктора Ющенка, проведено десятки різнопланових акцій від форумів та благодійних концертів до презентацій книжок.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса