Новини

Рівненщина: На ТзОВ “Свиспан- Лімітед” порушували правила безпеки праці, – результати перевірки

<P> На ТзОВ “Свиспан- Лімітед” (м. Костопіль) за результатами комплексної перевірки стану безпеки і умов праці зупинено 12 одиниць, машин та обладнання, накладено штрафів на суму майже 700 гривень, притягнено до адміністративної відповідальності 8 посадових осіб.
<P> Про це повідомили з прес-служби теруправління Держнаглядохоронпраці в Рівненській області.
<P> Загалом же в результаті перевірки виявлено 236 порушень.
<P> Товариство виконує 30 видів робіт підвищеної небезпеки та експлуатується 15 одиниць об’єктів підвищеної небезпеки. Водночас жодного дозволу на виконання цих робіт ТзОВ не отримало. Виявлені порушення при експлуатації основного технологічного обладнання тощо.
<P> За висновками членів комісії, що проводила перевірку, причинами виявлених порушень є недостатній контроль з боку керівників підрозділів та служб охорони праці товариства, низька вимогливість до працюючих щодо дотримання ними Правил, норм та інструкцій з охорони праці, а також невиконання керівниками та спеціалістами підприємства посадових обов’язків з дотримання законодавства та нормативних актів, створення безпечних умов праці.
<P> Основними видами діяльності ТзОВ “Свиспан Лімітед” є виробництво деревно-стружкових та ламінованих плит, фанери, деталей з деревини. Нині на підприємстві, засновником якого є іноземні суб’єкти господарювання, із 1400 осіб на роботах із шкідливими умовами працює майже 900 осіб, з яких 315 жінок. За це працівники отримують додаткові доплати та відпустки, продукти.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса