Новини

Рівненщина: НСНУ поки що не приєднуватиметься до “Народної коаліції”

<P> Рівненська обласна організація НСНУ поки що не приєднуватиметься до “Народної коаліції” з висунення єдиних кандидатів від демократичних сил області на посади голів органів місцевого самоврядування.
<P> Про це у коментарі “Прес-тайму” повідомив заступник голови виконкому обласної організації НСНУ Микола Орлов.
<P> За його словами, першим пунктом цієї угоди стоїть умова, що той учасник коаліції, який висуває свого кандидата, відмовляється від 50% аналогічних посад у районах області. За словами Миколи Орлова, є припущення, що це обхідний маневр, адже не всі учасники Коаліції рівні за впливом та своєю значимістю. “Тобто, коаліція імені УНП отримає необхідного їй кандидата, якого може висунути інший учасник коаліції, але УНП нічим не поступається”, – зазначив Микола Орлов. І хоч офіційно, згідно з угодою, усі учасники Коаліції мають рівні умови, насправді все може відбуватися по-іншому, – наголосив Микола Орлов.
<P> У РОО НСНУ не виключають, що буде сформований виборчий блок і доведеться вести переговори про співпрацю з політичними силами, які до нього увійдуть. Чи будуть враховуватися при цьому регіональні особливості різних областей, стане відомо під час другого етапу партійного з’їзду НСНУ, який запланований на 3 грудня, – повідомив Микола Орлов. За його словами, позиція керівництва НСНУ полягає в тому, що обласні організації працюватимуть на місцях з тими партіями, що увійдуть до блоку на всеукраїнському рівні та з тими, з ким вони вважатимуть за потрібне об’єднатися в своїх регіонах.
<P> Конкретних соратників та прізвища своїх кандидатів РОО НСНУ оприлюднить наприкінці грудня – в січні.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса