Новини

Рівненщина отримала субвенцію на виплату заборгованості з допомог усім категоріям населення

<P>Згідно з оперативною інформацією, наданою спеціалістами головного управління праці та соціального захисту населення, передбачених на 2006 рік коштів вистачило на надання державних допомог соціально незахищеним верствам населення лише по серпень місяць і на перше жовтня борг із цих виплат склав понад 19 млн. грн. Про це повідомили з інформаційно-аналітичного сектора Рівнеради.
<P>Кардинально поліпшити ситуацію дозволило повне фінансування завдяки проведеному Кабміном, за клопотанням облдержадміністрації, перерозподілу субвенції з Державного бюджету на надання пільг, субсидій та допомоги населенню. Кошти, в сумі 19419 тис. гривень, надійшли в область уже 23 жовтня, що дає можливість впродовж цього тижня погасити існуючу заборгованість з виплати допомог усім категоріям.
<P>В головному управлінні праці та соціального захисту населення облдержадміністрації запроваджено щоденну гарячу телефонну лінію. За телефоном 63-36-01 жителі області зможуть отримати оперативну та вичерпну інформацію з питань виплат всіх видів державних соціальних допомог та повідомити про наявні факти порушень.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса