Новини

Рівненщина: Партія Регіонів поповнилася трьома тисячами нових членів

<P> За останніх 10 місяців Рівненське обласне відділення Партії Регіонів, якому сьогодні виповнилося вісім років, поповнилося трьома тисячами нових членів.
<P> Про цепід час обласної партійної конференції обласного відділення Партії Регіонів повідомив голова обласного відділення ПР Василь Берташ.
<P> За словами Василя Берташа, останнім часом в партію приходять сильні, принципові особистості. “Не секрет, що на початку 2005 року був відтік членів із партії, обласне відділення позбулося двох тисяч членів, тобто 40%. Однак ми не засмучені таким фактом, адже в партії лишилися лише справжні прихильники партійної ідеології”, – зазначив Василь Берташ. За його словами, нині партія орієнтується на якісні та професійні дані осіб при прийомі нових членів. Адже кадрове питання напередодні виборів особливо важливе, наголосив Василь Берташ.
<P> Усього обласне відділення ПР нині нараховує б6987 членів. 46% з них це молоді люди. Більшість членів обласного відділення партії регіонів це жінки – 59%. Має партія в своїх рядах і 114 депутатів місцевих рад області. В усіх районах та містах діють партійні організації. Загалом в Україні є близько 600 тисяч членів партії регіонів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса