Новини

Рівненщина: податківці оштрафували підприємства, які виплачували зарплатню працівникам із порушенням закону

<P> Податкова служба Рівненської області за 11 місяців 2005 року збільшила збір податків та інших обов’язкових платежів до Зведеного бюджету на 116,1 млн грн або на 18,3%, порівняно з відповідним рівнем попереднього року.
<P> Про це повідомили з ДПА в Рівненській області
<P> У 2005 році податківці області провели 550 перевірок підприємств, установ, організацій та фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності з питань дотримання діючого законодавства при виплаті заробітної плати. Виявлено 541 порушення податкового законодавства, або 98,3% від кількості проведених перевірок.
<P> Під час перевірок податківці виявили 63 факти ведення подвійної бухгалтерії, 55 випадків виплати доходів найманим працівникам за рахунок “тіньових коштів”, 56 випадків надання додаткових соціальних благ без утримання та перерахування до бюджету податку з доходів фізичних осіб, інші порушення.
<P> Крім того, податківці проведено 812 документальних перевірок підприємств щодо виплати мінімальної зарплатні. Встановлено, що 60 роботодавців виплачували найманим працівникам зарплатню меншу, порівняно з встановленим мінімумом.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса