Новини

Рівненщина: податківці попросили місцеву владу обмежити надання пільг із земельного податку

<P> У 2005 році ДПА у Рівненській області спільно з головним обласним управлінням земельних ресурсів розробили заходи з забезпечення повноти надходжень плати за землю в 2005 році, зокрема вони доручили органам місцевого самоврядування обмежити надання пільг з земельного податку, враховуючи висновки податкових і фінансових органів на місцях.
<P> У 2005 році органи місцевого самоврядування Рівненської області надали пільги з земельного податку 24 суб’єктам підприємницької діяльності – юридичним особам на річну суму 185,1 тис. грн. та з комунального податку 23 СПД на річну суму 48,652 тис. грн.
<P> До пільговиків увійшли підприємства комунальної власності, які здійснюють діяльність із життєзабезпечення п’яти районів області.
<P> У 2005 році за дорученням ДПА в області підпорядкованими ДПІ проведено звірку з органами земельних ресурсів, а саме проведено інвентаризацію власників землі та землекористувачів – платників плати за землю.
<P> З початку року податкові органи області залучили до оподаткування земельним податком 164 платників, із яких 99 пільговиків на площу землі <?xml:namespace prefix = st1 ns = “urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags” />516,17 га, нараховано земельного податку згідно з поданими розрахунками на рік 423,5 тис. грн. з яких уже надійшло 341,6 тис. грн., по пільговій категорії платників сума пільг на 2005 рік становить 129,6 тис. грн.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса