Новини

Рівненщина: працівники ДАІ проводять профілактичні заходи серед дітей.

<P>З початку року в обласному центрі та Рівненському районі працівники Державтоінспекції зареєструвала 24 дорожньо-транспортні пригоди за участю неповнолітніх. В яких 1 дитина загинула, та 25 отримали поранення, повідомили з прес-групи ВДАІ в Рівненській області.
<P>Лише з початку червня на території обслуговування трапилося вісім пригод такого виду. Як свідчить статистика найбільша кількість ДТП за участю дітей трапляється саме під час літніх канікул. Тому, заради безпеки підростаючого покоління, у період літнього відпочинку, працівники ДАІ продовжують проводити різні заходи аби попередити дорожньо-транспортні пригоди.
<P>Так, на початку червня у пришкільних таборах обласного центру правоохоронці зустрічалися з дітлахами, щоб іще раз нагадати їм про правила поведінки на дорозі. Крім цього, в оздоровчих таборах Рівненського району: “Електронік”, «Сигнал», «Експрес» та ін. працівники ДАІ також проводять бесіди про дотримання дітьми вимог «дорожньої грамоти».
<P>Під час бесід особливу увагу правоохоронці звертають на основні причини та наслідки ДТП. Нещодавно, група профілактичної роботи організовувала та провела для дітей екскурсії територією відділу ДАІ. Також, діти мали змогу відвідати музей ДАІ, ознайомитися з буднями працівників підрозділу.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса