Новини

Рівненщина: шахрайки “знімаючи порчу” викрали з будинку 11 тис. грн.

<P>Правоохоронці Рівненщини розшукують шахрайок, котрі пересуваються на автомобілі “ВАЗ-2106” білого кольору із затемненими вікнами. На транспортному засобові з боків є тонка лінія синього кольору, а номерний знак закінчується цифрами “29” та літерами “СУ”, повідомили з ЦГЗ УМВСУ в Рівненській області. Ці дві жінки з пропозиціями купівлі-продажу пробралися до помешкання жительки села Пісків. З ясувалося, що циганки, окрім бажання купити в селянки пір’я, мають унікальні екстрасенсорні здібності. Вони, аби “зарадити” біді жінці, яка вже не за горами, взялися “знімати порчу”. Коли потерпіла оговталася, – з оселі зникло 11 тисяч гривень.
<P>Правоохоронці просять звернути увагу на орієнтовні дані підозрюваних: одній жінці близько сорока років, зріст – 175 сантиметрів, обличчя продовгувате, волосся чорне, зібране назад. Одягнена розшукувана в джинсові сорочку та спідницю синього кольору. Інша жінка – на вигляд 50 років – невисокого зросту, обличчя овальне, волосся світле до плечей. Була одягнена в світло-сині светр та спідницю, на ногах – тапки на босу ногу.
<P>У разі, якщо Ви зустрінете розшукуваних, телефонуйте за номерами до Костопільського РВ УМВС: 8(257) – 21-15-21, 21-25-58 або у найближчий міліцейський відділок на номер “02”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса