Коментарі

Рівненщина: теплопостачальні підприємства області заборгували за газ 71 млн грн.

<P>Про проведення розрахунків за газ та своєчасний початок нового опалювального сезону йшлося на нараді за участю голови обласної ради Олександра Данильчука та в.о. заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака з керівниками підприємств комунальної теплоенергетики й органів місцевого самоврядування.
<P>Про це повідомили в прес-службі РОДА. У ході нараді зазначено, що підвищення ціни на газ найближчим часом є цілком реальним. При чому, якщо для населення ціна на газ власного видобутку, становитиме понад 400 грн., то теплопостачаючі структури отримуватимуть газ за схемою промислових підприємств за мінімальною ціною – 686 грн. Відтак, необхідне подальше регулювання тарифів для споживачів тепла.
<P>Як наголосив начальник управління департаменту ресурсів газу ДК “Газ України” НАК “Нафтогаз України” Юрій Кардаш, наразі іншого газу немає. А для того, щоб можна було укласти угоду на постачання газу на новий опалювальний сезон, необхідно повністю розрахуватися з боргами. А на сьогодні загальний борг теплопостачальних підприємств Рівненщини становить 71 млн. грн.
<P>На нараді наголосили, що розмір заборгованості може реально зменшитися, якщо в області буде вчасно реалізовано механізм відповідних Закону і Постанови Кабміну. Для цього працює спеціальна комісія із реструктуризації боргів, – повідомили в прес-службі РОДА.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса