Новини

Рівненщина: УНП має намір здобути більшість місць у місцевих радах

<P>Рівненська обласна організація УНП планує здобути на виборах до місцевих рад більшість місць, тобто 50%+1 голос.
Таке завдання своїм одно партійцям поставив під час обласної партійної конференції УНП 19 листопада голова Рівненської ОДА Василь Червоній.
Під час конференції він висловився за створення Українського народного виборчого блоку Юрія Костенка, який міг би об’єднати всіх патріотів.
Під час обласної конференції УНП була підписана угода про співпрацю на виборах між РОО УНП та Рівненською обласною асоціацією фермерів та приватних землевласників України. Угода, передбачає входження до партійних списків УНП на виборах до місцевих рад представників АФЗУ, за квотою не менше одного місця в кожній десятці виборчого списку. Квота на кандидатів на посади голів органів місцевого самоврядування визначатиметься за домовленістю.
Крім цього УНП є ініціатором створення “Народної коаліції” політичних сил що виборювали перемогу В. Ющенка на виборах 2004 року. До коаліції вже увійшло 18 політичних партій та 14 громадських організацій. не приєдналися до неї лише РОО НСНУ та СПУ.
Нині обласна організація УНП налічує 6957 членів, в усіх районах та містах обласного значення діють місцеві парторганізації.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса