Новини

Рівненщина входить до п’ятірки кращих областей України у сфері енергозбереження

<P>Обмінятися досвідом та знайти партнерів у сфері енергозбереження, з такою метою представники семи областей України беруть участь у міжрегіональному практикумі з питань енергозбереження і енергоефективності, який відбувається сьогодні в Рівному.
<P>“Місце проведення обрано невипадково, адже саме в Рівному 7 років тому була заснована регіональна асоціація з питань енергозбереження, тому тут щороку проводяться такі практикуми— повідомив заступник начальника Головного управління – начальник відділу енергоефективності головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Рівненської ОДА Валерій Гуз. — крім того, Рівненщина входить до п’ятірки кращих областей України у сфері впровадження енергозберігаючих заходів. Наприклад, лише минулого року в області досягнуто економії паливно-енергетичних ресурсів у обсязі 164,1 тисячі тонн умовного палива. У тому числі й за рахунок впровадження нетрадиційних джерел енергії”.
<P>Учасники практикуму мають змогу ознайомитися з енергоефективною продукцією рівненських підприємств: ТзОВ “Газотрон-Влатава”, ТзОВ “Газотрон-Люкс”, ПФ “ПромЕко”, ДП “БТС-Інжиніринг”. Свої розробки та послуги представили також компанії “Євроформат” (м.Київ), ТзОВ “Скарлет” (м.Харків), ТОВ “ЕСКО-Інвест” (м. Київ).
<P>У роботі практикуму беруть участь члени регіональної асоціації з питань енергозбереження з Рівненської, Волинської, Житомирської, Львівської, Хмельницької областей, а також майбутні члени асоціації з Херсонщини та Тернопільщини.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса