Новини

Рівненщина: внесено зміни до адміністративно-територіального устрою Березнівського, Здолбунівського та Дубенського районів

<P> Рівненська обласна рада погодила зміни до адміністративно-територіального устрою Березнівського, Здолбунівського та Дубенського районів: одному селу повернуто його стару назву, назви трьох сіл уточнені, один населений пункт виключено з облікових даних у зв’язку з відсутністю мешканців.
<P> Відповідні рішення затверджено учора під час 28-ї сесії Рівненської обласної ради.
<P> Згідно з волевиявленням мешканців Поліської сільради Березнівського району, селу Поліське відновили колишню назву – Погорілівка. Поліську сільраду перейменували на Погорілівську сільську раду.
<P> У Дубенському районі уточнено назви трьох населених пунктів: села Молодава Перша, Молодава Друга та Молодава третя, називатимуться відповідно Молодаво Перше, Молодаво Друге та Молодаво Третє.
<P> Вирішено виключити з облікових даних село Троян Новосілківської сільради Здолбунівського району, залишивши його землі в розпорядженні названої сільради. Таке рішення прийнято у зв’язку з тим, що в селі Троян не проживає жодного мешканця, повністю відсутні заклади соціально-побутового призначення і будинки, придатні для проживання, немає перспектив щодо його розвитку. Відповідні рішення ухвалили раніше Новосілківська сільрада та Здолбунівська райрада.
<P> Після прийняття Верховною Радою України відповідних рішень, головне управління статистики в Рівненській області та головне управління земельних ресурсів внесуть зміни в облікові документи щодо даних адміністративно-територіального устрою цих районів Рівненщини.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса