Новини

Рівненщина: Вихованці дитячих інтернатів матимуть можливість безкоштовно відпочити в оздоровчих таборах протягом трьох місяців.

<P>Рівненщина: Вихованці дитячих інтернатів матимуть можливість безкоштовно відпочити в оздоровчих таборах протягом трьох місяців Цього літа усі вихованці дитячих інтернатних закладів краю матимуть можливість відпочити безкоштовно в оздоровчих таборах протягом трьох місяців, – про це повідомив ЗІКу начальник відділу у справах сім‘ї та молоді Рівненської ОДА Михайла Волинця.
<P>Як каже Михайло Волинець, практика оздоровлення такої категорії дітей потребує вдосконалення, зокрема, в законодавчому плані. Закон дозволяє оздоровлювати дітей безкоштовно лише протягом однієї зміни. Де перебувати далі дитині, яка не має опікуна в той час, коли в інтернаті проводиться ремонт – невідомо. «Діти не винні, що недосконале законодавство», – каже Михайло Волинець.
<P>На пропозицію відділу, за його словами, гроші для оздоровлення інтернатівських дітей, передбачені в обласному бюджеті.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса