Новини

Рівненщина: єдине приватне підприємство, яке хоче займатися видобутком бурштину, може не отримати ліцензії

<P>Клесівським бурштином зацікавилися депутати Рівненської облради. За тиждень після візиту природоохоронного міністра до Сарненського району, його слідами пішли і місцеві можновладці – відвідали державне підприємство Бурштин України та побачили нелегальні копальні.
<P>Однак до Клесова народні обранці поїхали не лише за цим. Депутати зацікавилися єдиним на Рівненщині приватним підприємством, яке хоче законно видобувати бурштин.
<P>Клесівським бурштином зацікавилися підприємці з Запоріжжя. На 120 гектарах вони збираються шукати сонячний камінь. Ліцензію не можуть отримати уже кілька років.
<P>Документ майже був у руках бізнесменів – на початку серпня Рівненська обласна рада погодила надання таких дозволів, утім проти цього – керівники Сарненського району.
<P>Чиновники стверджують – не дочекавшись ліцензії товариство Мінерал уже видобуває бурштин. Щоправда жодного акту, який би підтвердив, що працівники фірми Мінерал нелегально видобувають сонячний камінь, районні керівники не мають. Не показали їх і в Сарненському райвідділі міліції.
<P>Звинувачення Сарненської районної влади керівник товариства Мінерал Микола Андрюшин відкидає.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса