Новини

Рівненщина: за три дні в області скоїли 256 злочинів.

<P>За минулі три доби на Рівненщині зафіксовано 256 злочинів, 185 із них розкрито. Про це повідомили в Центрі зв’язків з громадськістю УМВС України в області. Так, у господарстві 48-річного мешканця Зарічненського району правоохоронці вилучили 700 грамів сухих головок снодійного маку та 450 грамів коноплі. А в урочищі “Корчуга” поблизу села Берестя Дубровицького району міліціонери затримали 48-річного мешканця Дубровиці, у якого вилучили саморобний вибуховий пристрій для глушіння риби.
<P>42-річний Володимир А., без постійного місця проживання, викрав із помешкання 78-річної мешканки Корецького району тисячу гривень.
<P>Крім цього, за даними ЦЗГ УМВС України в області, за минулі три дні на Рівненщині зафіксовано три нещасні випадки. Так, до міської лікарні з ампутацією кисті доставили 22-річного мешканця Ківерцівського району Волинської області, працівника ППФ “Алекс Плюс”. Чоловік отримав поранення під час роботи на термопресі.
<P>Нещасний випадок стався з 28-річним мешканцем села Рокитне Рокитнівського району. Чоловік, упавши з дерева, переламав стегно й ключицю. Постраждалому надано першу невідкладну допомогу.
<P>За минулі дні на Рівненщині сталося 69 крадіжок.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса