Новини

Рівненщину відвідає понад 30 учасників Міжнародного Трейд-клубу із 23 країн світу

<P>Упродовж 10–11 квітня 2007 року в Рівненській області працюватиме Міжнародний Трейд-Клуб — громадська організація, яка об’єднує на сьогодні співробітників з торгово-економічних питань майже 60 посольств іноземних держав і міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Про це повідомили з прес-служби РОДА.
<P>Основною метою діяльності організації є ознайомлення іноземних дипломатів з економічним потенціалом України, областей, окремих промислових підприємств, надання допомоги українським центральним та місцевим органам державного управління у залученні іноземних інвестицій, сприяння у встановленні ділових контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями.
<P>Рівненську область цього разу мають намір відвідати понад 30 учасників Міжнародного Трейд-клубу із 23 країн світу: Австрії, Бельгії, Бразилії, Великобританії, США, Німеччини, Індонезії, Канади та інші. Свою роботу в області вони розпочнуть із зустрічі з головою облдержадміністрації Віктором Матчуком. Далі поспілкуються за «круглим столом» з представниками ділових кіл. Планують відвідати низку підприємств різних форм власності міста та Костопільського району. У планах іноземних дипломатів – зустріч з головою райдержадміністрації Олександром Садикіним та підприємцями.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса