Новини

Рівненська АЕС готується до перевірки ОСАРТ

<P>На Рівненській АЕС триває нарада та семінар з представниками МАГАТЕ та НАЕК “Енергоатом” з питань підготовки проведення місії ОСАРТ.
<BR>Рівненська АЕС вже неодноразово проходила перевірку ОСАРТ: в 1988, 2003, 2005 роках, наступна — запланована на цей рік. Об’єктом перевірки стануть енергоблоки №3 та №4.
<P>Про це повідомляє офіційний веб-сайт станції <A href=”http://www.rnpp.rv.ua/dodatkovi-rozdili/novini/”>http://www.rnpp.rv.ua/dodatkovi-rozdili/novini/</A>
<BR>Нинішній семінар – підготовчий, проводиться з метою ознайомлення із програмою та критеріями перевірки, її концептуальними відмінностями від попередніх. Оскільки періодично, враховуючи кращу міжнародну практику, відбувається перегляд стандартів безпеки МАГАТЕ. До традиційних питань програми перевірки буде включено аварійне планування, досвід експлуатації, культура безпеки тощо.
<P>
<BR>Основним предметом оцінки є стан експлуатаційної безпеки, яка розглядається як з позиції надійності роботи обладнання, так і з боку кваліфікації персоналу. Підсумком роботи експертів є об’єктивний висновок про роботу АЕС, звіт про що надається керівництву станції та компанії.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса