Новини

Рівненська команда КВН „Аварія” візьме участь у міжнародному фестивалі Ківін-2008

<P>Рівненська команда веселих та кмітливих під назвою «Аварія» поїде на планету КВН. Наші гумористи стали учасниками міжнародного фестивалю Ківін—2008, який невдовзі відбудеться на березі Чорного моря у Сочі.
<P>Вперше за історію рівненського кавеену місцева команда їде на змагання організовані компанією Олександра Маслякова. У відбіркових турах фестивалю Ківін загалом змагатиметься майже 700 команд. Рівненські найкмітливіші розповідають, від цього фестивалю залежить подальший шлях Аварії планетою КВН.
<P>Кавеенщики розповідають, до фестивалю готувались ретельно. Втім бідкаються, сценарій довелося писати російською мовою. Увесь матеріал обіграли по кілька сотень разів. Тому чимшвидше хочуть на сцену. Кажуть, досвід виступу на подібних фестивалях вже мають, тому переконують тут головне не перемога.
<BR>Нині рівненські КВНщиків переймаються фінансовими проблемами. Аварія самотужки шукала спонсорів аби ті допомогли з поїздкою до Росії. Хлопці обіцяють, на фестивалі в Сочі викладатимуться на повну.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса