Новини

Рівненська команда посіла третє місце у Львівській відкритій лізі „Що? Де? Коли?”.

<P>Третіми у Львівській відкритій лізі „Що? Де? Коли?” фінішували рівненські знавці з команди „КУЕМбрідж”. Це дасть їм змогу у наступному сезоні підвищитись у класі та виступати в Лізі Претендентів.
<P> Участь у Відкритій лізі „Що? Де? Коли?” взяли 40 команд з Львівської, Рівненської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Ці змагання є наймасовішими серед подібних на в Західній Українї, і цікаві тим, що поруч грають учні та вчителі, викладачі та студенти, банкіри, соціальні працівники, комп’ютерники тощо. Команда „КУЕМбрідж”, у складі Святослав Клічук (капітан), Костянтин Примак, Олена Галайко, Олександр Балдич, Анастасія Мініч та Олександр Хабаров, яка представляє „Клуб Української Елітарної Молоді”, стрімко увірвалась в львівську інтелектуальну „тусовку”, – взимку була „бронзовою” на Кубку з „брейн-рингу”, а вже влітку обійшовши понад три десятки доволі сильних команд-суперників з міста Лева та інших західних регіонів України переходить вищої за рангом Ліги Претендентів „Що? Де? Коли?”.
<P>Варто також відзначити, що переможцем Відкритої ліги стала команда „21”, в якій теж є декілька наших земляків, зокрема віце-президент „Рівненської Інтелектуальної Формації” Андрій Безбородов. Тому і в наступному сезоні, рівняни не лише представлятимуть наше місто на західно-українській інтелектуальній арені, але й знову змагатимуться між собою.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса