Новини

Рівненська митниця виконала річний план перерахувань коштів до державного бюджету

<P>Рівненська митниця виконала річний план перерахувань коштів до державного бюджету, доведений Міністерством фінансів України на 2007 рік. Станом на 30 листопада до Державної скарбниці перераховано понад 273 мільйона гривень з 271 мільйона, доведеного планом. Це найбільша сума податків та зборів, перерахована до Державної казни за всі роки функціонування Рівненської митниці, та на 42 мільйони гривень більше, ніж перераховано за весь 2006 рік.
<P>Разом з тим, стовідсотково виконано і річний план надходжень до обласного бюджету — понад 260 мільйонів з цих коштів залишиться в області на дотацію вирівнювання, а збільшення надходжень до обласної скарбниці в порівнянні з минулорічним становить майже 38 мільйонів гривень.
<P>За рахунок контролю митної вартості до бюджету додатково спрямовано понад 6 мільйонів гривень.
<P>Вперше за роки Незалежності сальдо зовнішньоекономічного обороту позитивне — загальний зовнішньоторговельний обіг за 11 місяців склав понад 3,2 мільярда гривень, а загальний експортний потенціал Рівненщини збільшився на 33,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Збільшення на третину експортних операцій підприємствами Рівненщини стало можливим завдяки модернізації виробництва, проведеної в попередні роки підприємствами області, зокрема склозаводами, підприємствами з обробки та переробки каменю та ВАТ «Рівнеазот».
<P>Найбільшими платниками податку були ЗАТ компанія «Райз», ДП НАЕК «Енергоатом», ТОВ «Еско», ТОВ «Акватон», ТОВ «Гюалос», ТОВ БНН, інших потужні підприємства — імпортери області.
<P>Про це повідомив начальник
<P>Рівненської митниці Степан Яблонський.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса