Новини

Рівненська Народна Самооборона вимагає від ГПУ припинити політичні репресії

<P>22 березня поблизу приміщення прокуратури Рівненської області знову зібралися активісти громадянського руху «Народна самооборона». Цього разу до них приєдналися представники політичних партій «Наша Україна», «Вперед, Україно!» та УРП «Собор». Координатор «Народної самооборони» в Рівненській області Сергій Штурхецький оголосив про тимчасове припинення безстрокового пікетування прокуратури області та зачитав Звернення до депутатів Рівненської обласної ради від громадських організацій та політичних партій Рівненщини, які сповідують демократичні цінності, — повідомив власкор ЗІКу.
<P>У Зверненні, одностайно підтриманому учасниками акції, зокрема, міститься вимога до Генеральної прокуратури України припинити політичні репресії та «виконання принизливої для правової держави ролі слухняного карального механізму в руках урядово-коаліційних сил».
<P>«Вважаємо, що дії, спрямовані проти лідера громадянського руху «Народна самооборона» Юрія Луценка, — йдеться у Зверненні, — продиктовані винятково політичними мотивами і мають на меті залякати усіх, хто готовий підняти свій голос на захист прав і свобод громадян».
<P>«Народна самооборона» також вимагає від депутатів обласної ради, які сповідують демократичні цінності, «полишити ігри в амбіції і об’єднатися перед існуючою загрозою для прав і свобод кожного громадянина».
<P>Текст Звернення буде передано голові Рівненської обласної ради, керівникам фракцій у Рівненській облраді сьогодні, напередодні чергової сесії обласної ради.
<P>Як стало відомо під час написання прес-релізу, свою готовність підписати Звернення висловили керівники цілої низки громадських організацій та політичних партій.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса