Новини

Рівненська обласна прокуратура спільно з СБУ викрили злочинну групу у складі нинішніх та колишніх працівників міліції, які займалися незаконною торгівлею вогнепальною зброєю

<P>Слідчим відділом прокуратури Рівненської області спільно з відділом «К» УСБ України в області викрито злочинну групу осіб у складі нинішніх та колишніх працівників міліції, які займалися незаконно торгівлею вогнепальною зброєю. За цим фактом прокуратурою області порушено кримінальну справу за ст. 263 КК України. Про це 26 березня ЗІКу повідомила прес-секретар прокурора області Світлана Сирота.
<P>В результаті першочергових слідчих та оперативно-розшукових заходів встановлено, що зброю було викрадено з центрального складу управління ресурсного забезпечення МВС у м. Києві безпосередньо працівником складу, який, користуючись халатним ставленням до роботи з боку караульно-постової служби безперешкодно виносив за межі складу бойові пістолети марки ТТ (загалом 10 одиниць). Згодом цю зброю він продавав працівнику УМВС України в Рівненській області, а той, у свою чергу – колишньому працівнику міліції, теж рівнянину. Останній спилював на зброї серійні номери та за допомогою посередника реалізовував її за готівку двом мешканцям Черкаської області.
<P>У справі було затримано в якості підозрюваних 6 осіб, наразі двоє із них перебувають у рівненському ІТТ за постановою суду, ще четверо – на підписці про невиїзд. В ході операції вилучено 7 із 10 викрадених пістолетів. Крім того, під час обшуків у квартирах кожного двох нинішніх та одного колишнього працівників міліції вилучено більше як по десятку одиниць зброї. Серед них — автомат Калашникова, револьвер «наган», газові пістолети, в тому числі й переобладнані на вогнепальні, додаткові магазини, стволи та інші запчастини до вогнепальної зброї, більше тисячі різних боєприпасів. Під час проведення раптового обшуку в квартирі підозрюваного киянина було вилучено 10 муляжів пістолетів ТТ, які він планував підкласти на склад замість викраденої зброї. Також у ході проведення операції вилучено усі гроші, якими фігуранти розраховувались за придбану зброю.
<P>Наразі створено спільну слідчо-оперативну групу у складі працівників слідчого відділу прокуратури області та відділу «К» обласного управління СБУ, яка веде пошуки ще трьох пістолетів ТТ. Зокрема, проводиться перевірка показів одного із фігурантів справи про те, що 1 із пістолетів було викинуто в річку у межах Рівного. Імовірно, що у процесі слідства буде порушено ще кілька кримінальних справ за нововиявленими фактами.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса