Новини

Рівненська обласна влада відмовилися приймати дітей зі сходу України

<P><FONT color=#000000>Отримавши листа від голови Луганської обласної державної адміністрація, п. Данилова щодо прийому в Рівненській області дітей з Луганська, голова Рівненської ОДА Василь Червоній обмежився розписом листа на керівників районних адміністрацій з вказівкою про сприяння даній акції, на який останні ніяк не прореагували – повідомила заступник міського голови Рівного Світлана Богатирчук-Кривко.</FONT>
<P> Прийомом дітей у Рівному опікувалися міське управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління культури та управління освіти. З 6 по 9 січня в рамках „Схід і Захід разом” Рівне відвідали 30 школярів зі Сватівської районної школи та сел. Нова Станиця Луганської області. Метою візиту було відвідання школярами зі Сходу України під час Різдвяних свят України Західної з метою перейняти звичаїв та традицій святкування Різдва.
<P> Окрім Рівного школярі зі Сходу відвідали більшість областей Західної України. Приймаючими сторонами, згідно всеукраїнської програми „Схід і Захід разом”, яка реалізується на державному рівні, виступили в більшості областей обласні державні адміністрації.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса