Новини

Рівненська область потребує державного сприяння у вирішенні проблем, пов’язаних із діяльністю РАЕС

<P> Рівненщина потребує державного вирішення проблем, пов’язаних із діяльністю Рівненської АЕС, адже не може вирішити їх самотужки.
<P> Про це заявив сьогодні під час прес-конференції голова РОДА Василь Червоній.
<P> На його думку, проблема полягає в тому, що хоч і почав діяти четвертий енергоблок РАЕС, рівень споживання електроенергії не збільшився. Натомість заплановано збільшити споживання російського газу. “Чи не було б доцільніше, використовувати гарячу воду з атомної станції, скажімо дляч обігріву приміщень, житла. Наприклад, у Росії гаряча вода з атомних станцій обігріває населені пункти в радіусі <?xml:namespace prefix = st1 ns = “urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags” />100 кілометрів.”, – зазначив Василь Червоній. Він вважає, що потрібно на рівні держави переглянути проблему енергоспоживання, активніше впроваджувати програми з енергозбереження тощо. Необхідно розробити національну стратегію розвитку енергетики, залучати інвестиції для розвитку 30-кілометрових зон, зазначив голова РОДА.
<P> За його словами, проблемним для області також залишається спосіб сплати податку Рівненською АЕС. Адже нині станція платить податки через Київ, тобто область реально не отримує значні кошти, – наголосив Василь Червоній.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса