Новини

Рівненське КВУ занепокоєне тим, як депутати на місцях здійснюють прийом громадян

<P>Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» занепокоєна ситуацією, що пов’язана з невиконанням частиною депутатів місцевих рад своїх обов’язків, зокрема щодо обов’язку вести прийом громадян. «Для виконання покладених на депутатів завдань закон встановлює чіткий перелік обов’язків депутата. Проте, на жаль, не всі народні обранці нині виконують ці вимоги у повній мірі», – повідомив 24 жовтня ЗІКу керівник інформаційного відділу РОГО КВУ Святослав Дубов.
<P>Організація направила відкриті листи-звернення до депутатів всіх районних і міських рад Рівненщини з проханням визначити графіки прийому ними громадян та оприлюднити їх в ЗМІ.
<P>«Розуміємо, що на етапі реформування виборчого законодавства, – зазначив голова правління РОГО КВУ Олексій Горецький, – потребують змін і низка положень Закону «Про статус депутатів місцевих рад». Однак це не звільняє депутатів місцевих рад від обов’язку відстоювати інтереси виборців, тримати з ними зв’язок й здійснювати прийом громадян відповідно до законодавства».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса