Новини

Рівненське територіальне відділення Антимонопольного комітету рекомендувало перевізникам з маршруту «Рівне-Здолбунів» переглянути тарифи

<P>Рівненське територіальне відділення АМК надало рекомендації переглянути тарифи на перевезення пасажирів у зв’язку з їх значним завищенням. На відповідь власників маршрутних таксі воно очікуватиме до 15 грудня.
Про це йшлося на прес-конференції голови Рівненського територіального відділення АМК В’ячеслава Біліби.
Як повідомив на прес-конференції В’ячеслав Біліба, перевізники за цим маршрутом також мали б сплачувати й значно вищі податки, у зв’язку з тим, що на маршрутках, які перевозять багато людей, рівень рентабельності вищий. Крім того, перевізники занижують кількість перевезених пасажирів. А одночасне однакове підняття вартості, яка є значно завищеною, у маршрутках, які витрачають різні суми на перевезення, є зговором цих перевізників.
Такі висновки представники територіального управління АМК зробили після конфіденційної перевірки, яку провели 24 листопада на маршрутних таксі, що рухаються за напрямком Рівне-Здолбунів. Перевірку здійснили на підставі звернень громадян.
Нині вартість проїзду в маршрутці з Рівного до Здолбунова становить 2,5 грн

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса