Новини

Рівненські кікбоксери на Кубку світу вибороли “золото” та “бронзу”

З 12 по 15 травня 2016 року у місті Будапешт (Угорщина) проходив Кубок світу з кікбоксингу за версією WAKO, у якому взяли участь більш ніж 2000 спортсменів із 40 країн світу, пише Все про спорт.

У складі збірної України від Рівненської області змагалися вихованці РО ФК “Будокан” : Бочар Данило, Гук Данило і Назар Руденков під супроводом тренерів Кроля Романа і Германа Олега.

Бочар Данило виступав у ваговій категорії до 37 кг. Провівши 4 поєдинки у розділі лоу кік-лайт здобув перемогу – 1 місце. У розділі лайт-контакт Данило провів  1 поєдинок та завершив його черговою перемогою, але враховуючи
отриману травму під час боротьби за золото у лоу-лайті,  тренер Данила, прийняв рішення  зупинити подальшу участь свого вихованця у боротьбі.

Гук Данило, наймолодший спортсмен у збірній України, успішно дебютував на змаганнях міжнародного рівня. Провівши два поєдинки у ваговій категорії до 32 кг в розділі лайт-контакт боєць виборов бронзу.

Назар Руденков, вихованець виступав  у ваговій категорії до 37 кг. Він провів на Кубку світу три поєдинки, але медалей здобути не зміг.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса