Новини

Рівненські нашоукраїнці вшанували жертв голодомору

<P> 29 листопада в офісі Рівненської обласної організації партії Віктора Ющенка „Наша Україна” відбулася зустріч-спомин активістів молодіжних організацій та політичних партій з живими свідками трагічних подій, що відбувалися в Україні в 1932-33 роках.
<P> Про це повідомили з прес-служби РОО НСНУ.
<P> Вони прийшли у цей день згадати усіх, хто поліг на полі бою з голодною смертю. Таких за свідченнями очевидців було чимало. За підрахунками активіста ветеранської організації, історика за освітою, Володимира Лавренова від часу листопадового перевороту 17 року ХХ ст. до 1948 року було знищено близько 51 млн. українців. Про це свідчать і дані тогочасного перепису населення: тоді коли у Москві населення становило 71 млн., в Україні мешкали 77 млн. чоловік.
<P> Перед присутніми ветеранами слово мали не лише старші люди, але й діти та внуки, батьки яких були учасниками тих страшних подій. Зокрема, виступили керівник приймальні Президента в Рівненській області Михайло Бузинарський та голова виконкому міської організації Політичної партії Віктора Ющенка „Наша Україна” Сергій Паладійчук. Слово мали і керівники міської та обласної організацій „Всеукраїнського Об’єднання Ветеранів” Володимир Пазурець та Євген Здирко. Усі виступаючі говорили про той страшний час з болем, згадуючи поіменно своїх родичів, які загинули у часи лихоліття.
<P> На обліку у „Всеукраїнському об’єднанні ветеранів” нараховується близько 20 осіб, що пережили голодомор 30-х років ХХ ст.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса