Статті

Рівненські перевізники проти заборони на використання переобладнаних автобусів

<P>Загальноукраїнську акцію протесту проти узгодження нерегулярних перевезень та заборону перевезення пасажирів переобладнаними з вантажних “бусами” розпочали перевізники Рівненщини минулого четверга.
<P>Майже півсотні перевізників зібрались біля центральної ялинки міста з кульками з написами “Ні корупції”, а у руках тримали великі транспаранти “Не обмежуйте наші права!”
<P>— Складається враження, що останнім часом влада робить усе для того, щоб ускладнити перевізникам життя, — зазначив у виступі голова правління ГО “Спілка водіїв” Сергій ОВЧИННІКОВ. — Тепер перевізники під час нерегулярних перевезень повинні узгоджувати все з чиновниками і сплачувати невідомо за що 97 гривень з кожної поїздки. Чиновники Міністерства транспорту та зв’язку та Міністерства внутрішніх справ видали спільний наказ, щоб ми не могли здійснювати перевезення переобладнаними автобусами.
<P>— 90 відсотків пасажирських мікроавтобусів в Україні переобладнані з вантажних, — каже Валентин ДЕМЧУК, заступник голови правління ГО “Спілка водіїв”. — Якщо вони перестануть перевозити пасажирів, то всі транспортні мережі взагалі можуть завмерти. Крім того, вартість вітчизняних “Богданів” та “Еталонів”, які рекомендують нам купувати, значно зросла.
<P>Сергій Овчинніков зазначив, якщо до їхніх вимог не прислухаються, то акція закінчиться масовим страйком під стінами Кабміну.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса