Новини

Рівненські податківці отримали автоматизовану систему пошуку “конвертаційних центрів”

<P>Автоматизована система «конвертаційні центри» впроваджена в дослідну експлуатацію в рівненських податківців. Начальник штабу управління податкової міліції Державної податкової адміністрації в Рівненській області Оксана Гусєва зазначила, що нова система дозволить оперативніше отримувати необхідну під час розслідування фінансових операцій інформацію.
<P>
<BR>Програмне забезпечення також дасть змогу за результатами розслідування кримінальних справ вносити до загальнодержавної бази даних інформацію про виявлені «конвертаційні центри», їх контрагентів, які діють в інших областях. За допомогою системи опрацьовують інформацію про підприємства, котрі шляхом проведення фінансових операцій з «конвертаційними центрами» та фіктивними фірмами мінімізували власні податкові зобов’язання.
<P>
<BR>«Щоб довести діяльність «конвертаційного центру», необхідно знайти порушену справу, виявити фіктивні фірми, — підкреслила Оксана Гусєва. — Тому автоматизована система сприятиме цьому, стане своєрідним ключем для пошуку».
<P>
<BR>Торік податкові міліціонери Рівненщини виявили 85 суб’єктів підприємницької діяльності з ознаками фіктивності, з яких 18 зареєстровано на території області.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса