Новини

Рівненські республіканці увійдуть до обласного виборчого блоку політичних партій “Опозиційний блок “НЕ ТАК!”

<P><FONT color=#000000> Рівненська обласна організація Республіканської партії України підтвердила свій намір увійти до обласного виборчого блоку політичних партій “НЕ ТАК!” для участі в виборах до обласної ради. </FONT>
<P> <FONT color=#000000>Про це йшлося сьогодні на обласній партійній конференції</FONT> РОО РПУ, – повідомляє прес-служба обласної парторганізації РПУ.
<P> Учасники партійної конференції доручили голові Рівненської обласної організації РПУ Віталію Станкевичу підписати угоду про створення обласного виборчого блоку “Опозиційний блок “НЕ ТАК!”. Він поінформував однопартійців, що блок створюється відповідно до рішення міжпартійного з’їзду політичних партій: РПУ, СДПУ (о), ВПО “Жінки за майбутнє”, ВО “Центр”, що відбувся в Києві 18 грудня 2005 року. Після проведення переговорів між обласними організаціями названих політичних сил було вирішено утворити обласний виборчий блок політичних партій “Опозиційний блок “Не так!” для участі в місцевих виборах.
<P> Республіканці обговорили напрями співпраці з партнерами по блоку, визначили основні завдання. Йшлося і про формування списків кандидатів від блоку на виборах до місцевих рад. Вирішено, що перелік партійців, які до нього увійдуть буде остаточно узгоджений на міжпартійній конференції учасників обласного блоку.
<P> Було також обрано 23 делегатів на між партійну конференцію обласного блоку, що запланована на 21 січня цього року.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса