Новини

Рівненські республіканці завершують узгодження виборчих списків до місцевих рад із партнерами по блоку

<P> Партійний список на виборах до Рівненської обласної ради від Республіканської партії України очолює голова РОО РПУ Віталій Станкевич.
<P> Про це повідомили з РОО РПУ.
<P> Як повідомив голова РОО РПУ Віталій Станкевич, після входження партії до передвиборчого “Опозиційного блоку НЕ ТАК!” проводяться переговори з партнерами по блоку щодо узгодження виборчих списків до рад різних рівнів. Зокрема, нині рівненські республіканці разом із представниками місцевих організацій СДПУ(о) та ВПО “Жінки за майбутнє” узгоджують спільні списки до обласної ради та до інших місцевих рад Рівненщини. Очікується, що ця робота буде завершена найближчими днями, тоді й будуть відомі прізвища кандидатів та їхнє розташування у списку блоку – зазначив Віталій Станкевич. За його словами, нині учасники блоку обговорюють також передвиборчі програми для виборів до місцевих рад.
<P><I> 18 грудня 2005 року в Києві відбувся міжпартійний з’їзд виборчого блоку СДПУ(о), Всеукраїнського політичного об’єднання “Жінки за майбутнє”, політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Центр” та Республіканської партії України. Під час з’їзду делегати підтримали ідею утворення блоку та затвердили його назву – “Опозиційний блок НЕ ТАК!”. Був також затверджений виборчий список кандидатів у народні депутати України. Його очолив перший Президент України, керівник фракції СДПУ(о) у Верховній Раді України Леонід Кравчук. До першої двадцятки увійшли троє керівників РПУ: голова партії Юрій Бойко – п’ята позиція, його перший заступник, народний депутат Юлій Іоффе – 12 місце та заступник голови РПУ Костянтин Грищенко – 18 місце. Учасники Блоку підтримали ініціативу проведення всеукраїнського референдуму щодо членства України в НАТО та входження України до ЄЕП.</I>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса