Новини

Рівненські соціалісти ведуть переговори з Віктором Чайкою

<P>Питання про можливість підтримки кандидатури діючого мера міста Рівного Віктора Чайки на посаду міського голови буде розглянуто пленумом Рівенського міського комітету СПУ у суботу, 25 лютого.
<P>На даний час соціалістами вже ведуться переговори з Віктором Чайкою. Як повідомив перший секретар Рівенського міськкому СПУ, кандидат у депутати Рівенської міської ради Володимир Воловодік, рішення соціалістів про підтримку кандидатури Віктора Чайки буде прийняте за результатами цих переговорів.
<P>— Вимоги, які висувають рівненські соціалісти до міського голови, стосуються, зокрема, впровадження та подальшої реалізації міських програм «Ветеран» та «Воїн Афганістану», муніципальної міліції, створення належних умов для роботи дитячої міської лікарні, створення сприятливих умов для розвитку та ведення малого і середнього бізнесу, — відзначив Володимир Воловодік. — Тільки за умови взяття на себе зобов’язань Віктором Чайки у своїй діяльності сприяти вказаним напрямам можлива підтримка його кандидатури.
<P>Безпосередньо під час пленуму рівенські соціалісти зможуть задати запитання Віктору Чайці і, вочевидь, ці запитання стосуватимуться найболючішої проблеми Рівного — реорганізації житлово-комунального господарства обласного центру.
<P>— Соціалісти наполягають на проведенні інвентаризації ЖКГ, наведення ладу в гуртожитках підприємств в інтересах їх мешканців, розширення програми молодіжного житлового кредитування, — зауважив Володимир Воловодік.
<P>При цьому лідер соціалістів міста наголосив на предметі домовленостей з кандидатом на посаду міського голови: «У центрі нашої уваги — інтереси мешканців міста і ми не можемо іти на будь-які підкилимні домовленості чи підтримувати кандидатуру тільки через те, що цей кандидат
<P>«пройде» — говорить Володимир Воловодік. — Якщо ми побачимо розуміння наших вимог, якщо ми переконаємося у спроможності цього кандидата виконати взяті на себе соціальні зобов’язання, то тільки тоді наша підтримка кандидата буде цілковитою і незаперечною».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса