Новини

Рівненські спортсмени вибороли 17 медалей на змаганнях літнього чемпіонату України з плавання серед дорослих та молоді.

<P>20-26 червня в м. Курахово відбулися змагання літнього чемпіонату України з плавання серед дорослих та молоді. Рівненські спортсмени вибороли 17 медалей різного ґатунку та посіли 7 загальнокомандне місце, повідомили з прес-служби РОДА.
<P>Переможцями та призерами чемпіонату стали Анна Хлістунова, Ганна Харитоненко та Дмитро Назаренко. У змаганнях першості України перемогу здобули Артур Яковчук, Галина Петрушко, Катерина Дікіджі, Ірина Ярмоліцька. Вперше виконав норматив майстра спорту України Віктор Яськов. До складу збірної України зараховані Дмитро Назаренко та Анна Хлістунова для участі в чемпіонаті Європи.