Новини

Рівненські студенти послали Путіну іржаву трубу

<P>Рівненські активісти Всеукраїнської вільної молодіжної ініціативи «Студентська Хвиля» та «Молодіжний Союз Наша Україна» відіслали Президенту РФ Володимиру Путіну іржаву газову трубу. Саме за такою сюжетною лінією відбувалося театралізоване дійство під назвою «Путіну труба». Про це повідомили 27 грудня в інформаційному відділі Вільної ініціативи «Студентська Хвиля».
<P>О 14:00 на одній з центральних площ міста, з’явилося двадцять молодих людей, які роздавали перехожим листівки з інформацією про безпідставність газових претензій з боку Російської Федерації. Водночас інший активіст у мегафон запрошував присутніх зупинитися, бо саме зараз на площі має з’явиться сам Володимир Путін. А вже за кілька хвилин у супроводі двох охоронців до зацікавлених перехожих вийшов активіст «Студентської Хвилі» одягнений в маску Президента РФ.
<P>Активісти подарували «Путіну» двохметрову іржаву трубу з помаранчевим подарунковим бантом на ній. Сам же псевдо-президент РФ, знявши маску, закликав присутніх підтримати державницьку позицію Віктора Ющенка у газовому протистоянні з Росією. Закінчилася акція тим, що громада уповноважила трьох активістів відіслати кусень подарованої газової труби на адресу Кремля.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса