Новини

Рівненські студенти зможуть отримати дивіденди від міської влади за свій дипломний проект

<P> Якщо дипломний проект студентів Національного університету водного господарства та природокористування зацікавить міську владу, вони зможуть отримати премію від міського голови Рівного.
<P> Про це повідомили з інформаційно-аналітичного сектору апарату Рівнеради та міськвиконкому.
<P> Як повідомив заступник міського голови Олександр Кравчук, проблематика дипломних робіт студентів повинна бути наближеною до життя. Нині є домовленість між міською владою та вузом про підготовку дипломних робіт щодо вирішення конкретних проблем життєдіяльності міста. Для випускників 2006 року пропонується розробити проект щодо впорядкування річки Устя. Автор проекту, який буде затверджений для реалізації міською владою, отримає премію від міського голови.
<P> Також, планується в рамках реалізації проектів Організації об`єднаних націй у Рівному збудувати на річці Устя міні –гідроелектростанцію, з метою створення практичної бази для закріплення теоретичних знань для студентів-гідротехніків, про що існує домовленість з кафедрою гідротехніки Національного університету водного господарства та природокористування. Вироблена електроенергія піде на освітлення студентського містечка університету.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса