Новини

Рівненські таксисти просять міську раду не підвищувати ставку єдиного податку

<P> З проханням не змінювати ставку єдиного податку на надання послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на таксі на 2006 рік в місті Рівне до міського голови і депутатів Рівнеради звернулися громадська організація “Спілка водіїв” та Рівненська профспілка таксистів.
<P> Про це повідомили з інформаційного відділу громадської організації “Спілка водіїв”.
<P> За словами голови правління „Спілки водіїв” Сергія Овчиннікова, це пов’язано з нещодавно прийнятим Верховною Радою України Законом „Про автомобільний транспорт”, згідно з яким, для таксистів передбачатимуться додаткові витрати на облаштування автомобілів. Зокрема, перевізникам обов’язково потрібно буде придбати таксометр, встановити сигнальний ліхтар із зеленим та червоним світлом, нанести на дверцята автомобіля з лівого та правого боків композиції з квадратів, розташованих у шаховому порядку. Крім цього, всім таксистам доведеться отримати ліцензії та ліцензійні картки, адже за їх відсутність передбачена відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 1700 гривень.
<P> На думку голови Рівненської профспілки таксистів Олега Поліщука, всі ці витрати є досить значними для перевізників, тому додатковий фінансовий тягар, а саме збільшення ставки єдиного податку, може призвести до того, що частина з них знову піде в тінь. А від цього не буде користі ані тим таксистам, які ведуть свій бізнес чесно і відповідно до законодавства, ані міському бюджету, що може недоотримати досить значну суму.
<P> Тому місцеві перевізники просять міську владу зачекати з підвищенням ставки єдиного податку для таксистів і радять краще подумати над тим, як облаштувати стоянки для таксі та затвердити їх мережу і паспорти. Адже згідно з новим законом ці обов’язки покладені на виконавчі органи сільської, селищної, міської ради відповідного населеного пункту. Облаштування таких стоянок позитивно сприятиме легалізації бізнесу з перевезень на таксі.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса