Новини

Рівненьских “регіоналів” стало на 44 відсотки менше

<P> Таку невтішну для Сулковського і Януковича статистику був змушений навести колишній заступник голови РОДА, голова Рівненської обласної організації Партії регіонів Василь Берташ під час обласної конференції, що відбулася 18 листопада. Інша значна частина партактиву повідомила, що з партії виходити не буде, але просила не турбувати. У результаті колись грізна «партія влади» на Рівненщині лишилася з носом.<?xml:namespace prefix = o />
<P> Утім, замість того, щоб вирішувати свої внутрішньопартійні проблеми, Берташ під час проголошення промови тільки те й робив, що критикував дії помаранчевої команди. Так, період після революції він назвав епохою «галюцинацій і люстрацій, що відбуваються на фоні хрестових ходів, а точніше походів». Попри те, що слушна ініціатива щодо прийняття Закону про люстрації в парламенті підтримки не знайшла, рівненські регіонали стверджують, що система „люстраційного переслідування” стосовно них таки діє. Зокрема, їх масово звільняють з роботи, піддають громадському осуду, психологічно цькують.
<P> На вибори рівненська Партія регіонів планує йти самотужки на чолі з тими ж політиками, які зазнали повного розгрому від народу на виборах минулих: Берташем, Кичатим і сумновідомим Сулковським. Очевидно, необхідності зміни лідерів регіонали не усвідомлюють. Правда, один новачок у президії таки з’явився – молодий хлопчина з прізвищем Губанов. Цей пан запам’ятався присутнім російськомовною промовою та твердженням, що «регіонали» „не делят людей на русских и немцев”. Після цієї фрази навіть делегати з’їзду зашурхотіли: мовляв, які ще німці? Врешті всі заспокоїлися, знайшовши пояснення: мабуть, під німцями він мав на увазі українців.
<P> На прес-конференції, що відбулася пізніше, левова частка розмови була присвячена церковній тематиці. На запитання, до якої церкви щонеділі ходить Сулковський, той відповів, що до найближчої – а це Печерська лавра, і він там уже декілька разів був. Очевидно, відвідувати храм частіше Сулковському щось заважає. Ображався Сулковський і на те, що Патріарх Філарет не дав йому ордена. Можливо, така натхненна підтримка московської церкви і викликана саме цим?

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса