Новини

Рівненський аеропорт поки що не продаватимуть

<P> Рівненська обласна рада призупинила своє попереднє рішення про надання згоди на продаж обласного комунального підприємства “Міжнародний аеропорт Рівне”, з тим, щоб детальніше вивчити стан справ на підприємстві та повернутися до розгляду цього питання на 31-й сесії у 2006 році.
<P> Відповідне рішення було прийняте на першому пленарному засіданні 30-ї сесії облради 24 грудня.
<P> Початково на сесії мало розглядатися питання про внесення змін до рішення облради від 17 червня 2004 року про надання згоди на продаж аеропорту. На цьому рішенні наполягав і голова РОДА Василь Червоній. Він повідомив, що нині є інвестор, готовий придбати авіаційне підприємство за 2,5 млн грн зберігши його профіль та робочі місця.
<P> Президія запропонувала повторно вивчити ситуацію на підприємстві та повернутися до розгляду питання про його продаж пізніше. Як повідомив голова обласної ради Роман Василишин, з’ясувалося, що аеропорт має заборгованість близько 1,8 млн грн. Щоб уникнути всіляких непорозумінь при продажу, необхідно додатково вивчити цю проблему та вивчити ще раз питання про доцільність продажу аеропорту, – наголосив Роман Василишин. За його словами, нині аеропорт більше не є збитковим, підприємство вийшло на нульовий рівень рентабельності, виплачується вчасно зарплата, та інші обов’язкові платежі, тож невдовзі в разі потреби його можна бути продати за значно вищу ціну.
<P> Експерти оцінюють аеропорт у 25 млн дол.
<P> За пропозицію президії проголосувало 37 з 44 депутатів, присутніх у сесійній залі.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса