Новини

Рівненський бізнес навчають працювати за європейськими зразками

<P>Уже півроку рівненських чиновників, представників малого та середнього бізнесу навчають азам підприємницької справи за європейськими стандартами, знайомлять з можливостями бізнес-навчання за кордоном, представляють кращі моделі підтримки бізнесу в країнах ЄС.
<P>Про перші результати проекту підтримки малого та середнього бізнесу на Рівненщині, що здійснюється за підтримки ЄС, журналісти зможуть дізнатися 28 листопада під час засідання Рівненського прес-клубу.
<P>Про результати проекту, тренінги, які було проведено в області для менеджерів, держслужбовців, бізнес-тренерів та викладачів університетів, а також про створення «Віртуального ринку послуг з розвитку бізнесу» — безкоштовної бази даних, єдиної в Україні, яка надасть можливості українським підприємцям отримувати інформацію про професійні послуги для розвитку бізнесу, навчальні програми з бізнесу та бізнес можливості в Україні та за кордоном, розповість керівник проекту Філіп Сантенс.
<P>Також будуть присутні підприємці – учасники тренінгів, які зможуть поділитися результатами навчання.
<P>Засідання відбудеться у вівторок, 28 листопада 2006 року о 10.30 за адресою Рівненського Прес-клубу: вул. Данила Галицького, 19, 2-й поверх, офіс 205.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса