Новини

Рівненський КВУ звернувся до голови РОДА з пропозицією створити Фонд регіонального розвитку в Рівненській області

<P>РОГО КВУ пропонує передбачити в обласному бюджеті кошти на підтримку проектів та ініціатив місцевих громад. З відповідним листом Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України” звернулася до голови РОДА Віктора Матчука.
<P>За словами керівника програми організації „Розвиток місцевого самоврядування” Юрія Пасочника, потреба в цьому назріла вже давно, адже на сьогодні не в повністю використовуються внутрішні ресурси місцевих громад. Через відсутність підтримки їхніх ініціатив, постійну нестачу бюджетних коштів на вирішення актуальних місцевих соціальних проблем до їх вирішення також не долучаються і громадяни.
<P>„Найоптимальнішим виходом з ситуації, що склалася, є створення місцевого Фонду, з якого фінансуватимуться найнагальніші проблеми тих громад, які готові зробити власний внесок, що дозволяє об’єднати зусилля влади та місцевої громади заради поліпшення рівня життя. – вважає голова правління Рівненського КВУ Олексій Горецький. – Такий механізм використовується в країнах Західної Європи та Америки вже більше століття. За аналогічною схемою і досить успішно вже близько 3 років працюють у Вінницькій області.” У 2005 році Комітет виборців України випробовував таку модель вирішення місцевих проблем та активізації громад у Рівненській області. В результаті 8 громад виконали роботи на загальну суму 178 тис. грн., з них більше 70% – внесок громади.
<P>У свою чергу при потребі організація готова надати всю необхідну наявну інформацію та матеріали щодо цього питання.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса