Новини

Рівненський міський центр зайнятості влаштував свято для безробітних матусь

<P>Несподіваний подарунок отримали одинадцятеро рівнянок на Старий Новий Рік.
<P>Для тих своїх клієнток, котрі виховують дітей і є багатодітними або малозабезпеченими, Рівненський міський центр зайнятості організував невеличке свято. Як повідомили з обласного центру зайнятості, меценатом акції став соціальний партнер центру зайнятості ТЗОВ “РЗВА-Електрик”. Саме за кошти цього, одного з найбільших в обласному центрі, підприємств були закуплені святкові подарунки для малечі.
<P>Більшість з нас звикли, що до новорічних свят організації дають солодкі подарунки для дітей своїх працівників. Але тим, хто тимчасово не має роботи, на такі маленькі радощі зазвичай розраховувати не доводиться. Тому цьогорічні подарунки для безробітних матусь – дуже приємний сюрприз. Усього учасниками акції стали 28 дітей з 11 багатодітних чи малозабезпечених сімей. Вручав подарунки директор з економіки ТЗОВ “РЗВА-Електрик” Володимир Процюк. Як він повідомив, подарунки для кожного різні – залежно від віку хлопчики і дівчатка отримали розвиваючі ігри, канцелярське приладдя, рюкзаки.
<P>– Ми дуже вдячні, що таке велике підприємство відгукнулося на нашу ініціативу і допомогло організувати це маленьке свято, – зазначив директор Рівненського міського центру зайнятості Андрій Грещук. – Йому ми завдячуємо не тільки подарунками, а й співпрацею, завдяки якій люди працевлаштовуються. От і сьогодні ми поспілкувалися про вакансії, які могли б підійти, зокрема, і присутнім на святі безробітним мамам.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса