Новини

Рівненський морг перестане бути «окрасою» центру міста?

<P>Найближчим часом буде вирішено проблему, яка впродовж кількох десятків років не влаштовує мешканців центральної частини Рівного – перенесуть обласне бюро судмедекспертизи разом із моргом, що між вулицями Драгоманова та Лермонтова. Міські чиновники планують перенести його на околицю міста. Про це повідомив власкор ЗІКу.
<P>Морг тут проектувався ще в ті часи, коли про забудову центру мови не було. Нині ж за десять метрів від нього споруджено кілька багатоповерхівок та з‘явився перший у Рівному квартал елітної забудови.
<P>Як повідомив міський голова Рівного Віктор Чайка, нині для моргу вже знайдене місце – приміщення колишнього дитячого відділення залізничної лікарні, яке, за словами медичних чиновників, не використовується протягом останніх п‘яти років. Можливість перенесення туди моргу вже сьогодні, як каже заступник начальника управління охорони здоров‘я Рівненського міськвиконкому Вікторія Покоєвчук, вивчатимуть фахівці.
<P>За їх словами, раніше вирішити проблему не вдавалося через те, що обласна влада, до підпорядкування якої й належить бюро судмедекспертизи, ніяк не могла дійти до спільної думки щодо пошуку нового приміщення для моргу з міською. Віктор Чайка сподівається на сприяння нового керівництва краю у вирішенні цього питання.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса