Новини

«Рівненський Центр «Соціальне партнерство» та Рівненський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підписали договір про співпрацю

<P>У кінці жовтня 2006 року непідприємницька громадська організація «Рівненський Центр «Соціальне партнерство» та Рівненський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підписали договір про співпрацю.
<P>Предметом договору є об’єднання організаційних, інтелектуальних, технічних та матеріальних ресурсів обох центрів з метою підвищення спроможності недержавних громадських організацій надавати якісні соціальні послуги населенню, надання інформаційно-методичної та консультативної допомоги та забезпечення технічної підтримки організаціям та установам, що надають соціальні послуги, сприяння волонтерській діяльності у сфері надання соціальних послуг.
<P>Зокрема, серед спільних домовленостей – користування Інтернетом, бібліотекою, комп’ютерною технікою, надання консультативно-методичної допомоги клієнтам обох організацій. А також залучення волонтерів для здійснення діяльності у сфері надання соціальних послуг, розповсюдження інформації серед зацікавлених осіб, органів державної влади та місцевого самоврядування про діяльність обох центрів. Також організації домовилися підтримувати партнерські контакти та вживати усіх заходів для забезпечення успішності та розвитку їх діяльності.
<P>Ефективній та взаємовигідній співпраці сприятиме також спільне місцезнаходження організацій, адже з 10-го листопада Рівненський ЦСП має новий офіс у приміщенні ОЦ СССДМ.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса