Новини

Рівному проведено підрахунки акції «Добре серце»

<P>Впродовж двох днів у Рівному тривала благодійна акція під назвою «Добре серце». Її метою було зібрати коштів для придбання міській дитячій лікарні апарату ультразвукової діагностики. Організаторами заходу виступили члени Рівненської міської організації «Батьківщина молода». Про це 19 грудня повідомив власкор ЗІКу.
<P>За інформацією головного лікаря міської дитячої лікарні Юрія Денисенка, щороку обстеження на такому апараті потребують 6-7 тисяч маленьких рівнян. Коштує ж він в межах 30-50 тисяч гривень. Подібних заходів у Рівному ще не проводилося. Її організатори провели свого роду змагання з приводу того, чия скринька стане найважчою. Щоправда, не обійшлося без курйозних ситуацій. У групи, яка збирала кошти біля органного залу, двоє молодиків намагалися відібрати скриньку.
<P>Перший етап акції приурочений до Дня Святого Миколая. Підрахунки благодійних внесків проведено за участі спеціалістів Ощадбанку. За словами організаторів акції, збір коштів для придбання апарату ультразвукової діагностики буде продовжено найближчим часом – на Різдвяні свята.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса