Новини

Рівнян просять зробити флюорографію

<P>Нещодавно на під’їздах будинків у центрі міста та у мікрорайоні “Північний” з’явилися оголошення із проханням до мешканців зробити флюорографію. Як розповів головний лікар поліклініки №2 Олег Шрам, таку процедуру кожному треба робити хоча б раз на рік.
<P>— Хворих на туберкульоз багато, — каже пан Шрам. — Їх треба виявляти. До того ж у нас є новий цифровий комп’ютерний флюорограф. Люди можуть обстежитися безкоштовно. Головний лікар поліклініки “Північна” Анатолій Бичков зазначив, що такі оголошення теж розклеювали на будинках:
<P>— Усі дільничні лікарі попереджають людей про те, що треба зробити флюорографію. А ще рівняни, побачивши таке оголошення, можуть повідомити про це іншим.
<P>За його словами, така акція дає певні результати. Так, якщо торік за дев’ять місяців виявили чотирьох хворих на туберкульоз, то цьогоріч за цей період уже 24.
<P>Натомість головний лікар поліклініки №3 Ігор Чайка розповів, що оголошення у мікрорайоні не вивішують:
<P>— Наші лікарі постійно про це наголошують рівнянам. З людьми треба говорити.
<P>Добробут мешканців області поліпшується?
<P>Генеральний директор територіального медичного об’єднання “Фтизіатрія” Рівненської області Ярослав Ничипорчук повідомив, що хворих на туберкульоз наразі поменшало. За його словами, торік за дев’ять місяців зареєстрували 69,9 випадка на сто тисяч населення області, цьогоріч — 59,1:
<P>— Думаю, що добробут людей поліпшується, тому й починають менше хворіти.
<P><STRONG>Оксана МИРОНЧУК</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса